Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný

Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný

EMIPO


Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný. Školní aktovkový set obsahuje: školní aktovku, jednoklopový penál a sáček s velkou kapsou na zip.

Informace o zboží
Kód :
c3-8010-4.067
EAN :
8595645404372
Výrobce: :
EMIPO
Záruka :
36 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Zakoupit na potreby-kancelarske.eu
Vstup do obchodu

Detailní popis: Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný

Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný. Školní aktovkový set obsahuje: školní aktovku, jednoklopový penál a sáček s velkou kapsou na zip.
Školní aktovka ERGO ONE konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy EMIPO s jejich výrobou. Je určena pro začínající školáky a je vyráběna v souladu s ČSN 796506. Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, max. použitím bezpečnostních prvků, novým ergonomickým polstrováním zádové části a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese značku Český výrobek.
Vnitřní část školní aktovky je členěna variabilní všitou přepážkou na tři části. Tím je zajištěna větší efektivita pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek (sešitů, knih apod.) podle individuální potřeby žáka. Na předním dílu je našita dále velká kapsa rozměrů š 21,5 x h 5 x v 27cm. Její horní část kapsy se uzavírá pomocí popruhu se suchým zipem. Uvnitř kapsy je našita síťovaná kapsička na zip. Přes celou šířku přední kapsy našit bezpečnostní reflexní páska, rovněž i přes obě boční kapsy jeden pásek a stejně tak na nosných řemenech. Aktovka je uzavřena prostorově tvarovanou klopnou přes celý svůj obvod, včetně přední kapsy. Tím je chráněn obsah aktovky před znehodnocením při deštivém počasí. Rozvrh hodin na vnitřní straně klopny. Použité vnější textilní materiály (převážně PES) jsou opatřeny na povrchu vodoodpudivou impregnací. Klopna je zajištěna proti otevření kovovým aktovkovým zámkem s reflexní odrazkou. Díky svému uchycení lze zámek jednoduše otevřít jednou rukou. Zadní část aktovky tvoří nově vyvinuté ergonomické polstrování ze speciální síťoviny s vetkanou PU pěnou, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v zádové části. Oba tyto faktory přispívají nejen k pohodlnému nošení aktovky, ale také zajišťují správné zatížení a vývoj páteřního systému. V horní části zádové části se nachází textilní poutko pro zavěšení aktovky na lavici a ergonomické držadlo. Dolní část batohu je opatřena jednolitým plastovým dnem, které umožňuje dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu. Korpus aktovky je na každém boku osazen prostornou boční kapsou. Se síťovinou je určena pro lahev s pitím a s klopničkou pro penál nebo svačinu. Při celkových rozměrech š 37 (včetně kapes) x h 23 x v 39,5 cm váží batoh pouhých 1,06 kg! Společnost EMIPO Vám nabízí extra lehkou kvalitní školní aktovku s pevnou konstrukcí, tříletou zárukou a doživotně bezplatným servisem!
Aktovka:
Rozměry (š x h x v) 33 x 23 x 39,5cm
Hmotnost 1,06kg
Materiál PAD/PES
Záruka 3 roky
Nosnost 6kg
Objem cca 23 l 

Produkt: Školní aktovkový set EMIPO ERGO ONE Metropolis 3-dílný je zařazen v těchto kategoriích

VISA
 
MASTER SECURE