Psací potřeby PILOT, psací potřeby do kanceláře, kombinované psací potřeby

V této kategorii jsou psací potřeby v širokém výběru. Z psacích potřeb, zde najdete psací potřeby jak do kanceláře, tak i psací potřeby do školy. Z nabízených psacích potřeb, jsou zde např. kuličková pera, lakové popisovače, kombinované psací potřeby, popisovače na textil, popisovače na papír, permanentní popisovače, zvýrazňovače, popisovače na bíle tabule a také gelové rollery, technická a kaligrafická pera nebo i korekční prostředky.

Psací potřeby PILOT jsou dobře známy především díky své vysoké kvalitě a komfortu při jejich používání. Díky velmi vysokému stupni inovace a průmyslové odhodlanosti, uvedla společnost PILOT na trh postupně několik technologií, které naprosto změnily trh psacích potřeb.
Na základě rozsáhlých odborných znalostí a moderních výzkumů dnes vyrábí plnicí pera, mikrotužky, kuličková pera, popisovače, rollery a řadu dalších psacích potřeb. Mnozí jiní výrobci jsou závislí na různých dodavatelích základních částí, ale produkty PILOT jsou vyráběny od začátku až do konce výhradně za použití vlastních komponent, které prochází přísnou kontrolou kvality.

VISA
 
MASTER SECURE