Popisovač Edding 250 sada popisovačů na bílé tabule 4 barvy
Popisovač Edding 250 sada popisovačů na bílé tabule 4 barvy

Popisovač Edding 250 sada popisovačů na bílé tabule 4 barvy


Popisovače Edding v sadě 4 barev. Popisovač Edding 250 má hliníkové tělo, zasucha stíratelný je určen na bílé tabule. Jedná se o popisovač s kulatým hrotem na bílé tabule, dále je vhodný i na povrchy jako email, sklo, melamin apod. Inkoust popisovačů má slabý zápach. Popisovač je možné znovu naplnit. Tloušťka ...

Informace o zboží
Kód :
25412
EAN :
4004764054800
Záruka :
24 měsíců
Dostupnost :
Skladem   

Zakoupit na potreby-kancelarske.eu
Vstup do obchodu

Detailní popis: Popisovač Edding 250 sada popisovačů na bílé tabule 4 barvy

Popisovače Edding v sadě 4 barev. Popisovač Edding 250 má hliníkové tělo, zasucha stíratelný je určen na bílé tabule. Jedná se o popisovač s kulatým hrotem na bílé tabule, dále je vhodný i na povrchy jako email, sklo, melamin apod. Inkoust popisovačů má slabý zápach. Popisovač je možné znovu naplnit. Tloušťka stopy je cca 1.5 až 3 mm. Velkou výhodou těchto popisovačů je, že je lze ponechat několik dní bez nasazeného uzávěru, a hrot u tohoto popisovače nezaschne (funkce cap off). U popisovačů lze vyměnit nejen náplň, ale i hroty. Náhradní hroty jsou 250 N. Náhradní inkoust je BT 30.
 

U popisovače Edding 250 možnost výměny opsaného hrotu. Barva v těchto popisovačích má vysoký obsah pigmentu, barvy jsou světlostálé. Popisovače mají hliníkové tělo, a díky tomu jsou trvanlivější. Jsou barevně rozlišené a jsou k dostání v těchto základních barvách (černá, červená, modrá, zelená). V nabídce je máme k prodeji jako kus či jako sadu uvedených barev.
 

K plnění popisovačů se používá inkoust prodávaný pod názvem Edding BT30. Inkoust lze vyměnit jeho dolitím a to po odšroubování hlavy popisovače. Dolevání je snadné, a není třeba ho dolévat hodně, podle zkušeností stačí pár kapek a popisovač je opět připraven a to na dobu několika vyučovacích hodin. Náhradní inkousty jsou ve všech základních 4 barvách.
 

Náhradní hroty se prodávají pod názvem Edding 250N. Pokud budete vyměňovat hrot, doporučujeme odejmout šroubovací hlavu popisovače, aby nedošlo k poškození závitu. Hrot je vsazen z pochopitelných důvodů poněkud na pevno.

Produkt: Popisovač Edding 250 sada popisovačů na bílé tabule 4 barvy je zařazen v těchto kategoriích

VISA
 
MASTER SECURE