olejové křídy, křídy olejové v sadě

V této kategorii olejové křídy, křídy olejové v sadě nabízíme kvalitní umělecké olejové křídy v různém balení. Olejové mastné křídy jsou vhodné jak pro začínající výtvarníky tak pro profi umělce. Olejové křídy nabízejí výtvarníkům poměrně mnoho možností použití a jsou velmi oblíbené. Olejové křídy nabízíme od firmy Koh-i-noor.

Hranaté tvrdé pastely GIOCONDA 8100 jsou tradičním, zákazníky dlouhodobě oblíbeným výrobkem firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH.
Základem barevného jádra tvrdých pastelů jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale dispergované pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa. Na jejich světlostálosti a dávkované koncentraci je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Z tohoto důvodu je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Další významnou složkou je bílá hlína, zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti. Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad. Pro příjemné nanášení je v tuze obsažena složka zaručující snadný hladký otěr jádra v dostatečném množství, bez nutnosti vynakládat velký tlak na jádro. Tuto vlastnost umocňuje i preparování tuh ve speciálních olejích.

K roztírání kresby na podložce se může využít i terpentýn. Kvadraticky tvar, v němž je barevné jádro dodáváno k rukám uživatelů, poskytuje kromě běžných technik kresby a malby i možnost vykrývání velkých ploch pomocí malby podélnou hranou. Hranatý tvar tak nepochybně více vybízí k inspiraci. Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické či jinak škodlivé látky a finální produkt je tedy vhodný pro všechny věkové kategorie uživatelů.

VISA
 
MASTER SECURE