Malířská plátna, blindrámy a šepsované sololity pro malíře

Specifickou kategorii potřeb pro malíře tvoří rámečky a desky s plátnem. Kvalitní malířská plátna jsou základním kamenem pro uskutečnění vašich uměleckých vizí. Proto materiál a zpracovaní musí být kvalitní, aby vám svými technickými nedostatky nezhatilo vaše dílo. My vám zde nabízíme kvalitní rámečky, malířská plátna, desky s plátnem, sololitové desky a blindrámy za příznivé ceny. Rámečky a desky jsou potažené kvalitním bavlněným plátnem a napuštěné univerzálním akrylovým šepsem. Lišty rámů a blindrámů jsou z borovicového dřeva. Najdete zde různé rozměry a věříme, že naše nabídka uspokojí začátečníky i profesionály.


Malířské plátno na rámu

Šepsovaná malířská plátna napnutá na blind rámu. Plátno je natřeno kvalitním akrylovým šepsem. hotový blindrám s plátnem obsahuje i kolíčky pro vypnutí plátna před malbou. Různé velikosti, široký výběr. 

Malířské plátno na rámu
Detail
Cena od 54,21 Kč
varianty

Malířské plátno na sololitové desce

Malířská plátna nalepená na sololitové podložce a šepsované kvalitním akrylovým šepsem. různé tvary a velikosti.

Malířské plátno na sololitové desce
Detail
Cena od 40,66 Kč
varianty

Nebaví vás trmácet se z výtvarných potřeb s plnou náručí? Vyberte si malířská plátna či další výtvarné potřeby z našeho širokého sortimentu v klidu z Vašeho domova. V komfortu Vašeho domova si vše můžete bez stresu promyslet, protože nakupovat takto malířská plátna a i další malířské potřeby je tak pohodlné. Přejeme Vám příjemný nákup.
 

Nadřazené kategorie


ŠKOLNÍ AKTOVKY PRVŇÁČEK - NOVINKY 2015
 
ŠKOLNÍ BATOHY STUDENT - NOVINKY 2015
 
VISA
 
MASTER SECURE
 
BALÍČEK ŠKOLNÍCH POTŘEB ZDARMA K NÁKUPU NAD 1700,-