Akrylové barvy objem 500 ml, akrylové barvy 500ml

V této kategorii nabízíme akrylové barvy v objemu 500ml. Akrylové barvy (500ml) lze použít na všechny známé malířské techniky. Akrylové barvy v objemu 500 ml Vám umožní dělat velkoformátové malby, bez nutnosti neustálého nákupu malého balení barev.

Akrylové barvy ACRYLIC jsou vyrobeny ze stabilní nežloutnoucí akrylové disperze, kvalitních anorganických nebo organických pigmentů a dalších materiálů, zlepšujících jejich funkční vlastnosti a stabilitu. Vysoká kvalita barev je dána zejména velmi dobrou barevnou vydatností, prvotřídní světlostálostí, vynikající přilnavostí k různým malířským podkladům a stálostí barevného filmu. Tyto kvalitativní parametry (kryvost, světlostálost, pigmentové číslo) jsou uvedeny u jednotlivých barev na etiketách tub.
BAREVNICE


Akrylová barva 500ml

Akrylové barvy 500 ml Koh-i-noor.

Akrylová barva 500ml
Detail
Cena od 234,17 Kč
varianty

Některé malířské podklady jako plátno, sololit nebo lepenku před malbou upravujeme nátěrem akrylového šepsu. Výslednou malbu je možno upravit nátěrem lesklého, matného nebo metalického laku. Pro aplikaci barev je vhodná teplota 10 – 30°C. Barvy skladujte při běžné teplotě, chraňte před mrazem a teplem.

Nadřazené kategorie


ŠKOLNÍ AKTOVKY PRVŇÁČEK - NOVINKY 2015
 
ŠKOLNÍ BATOHY STUDENT - NOVINKY 2015
 
VISA
 
MASTER SECURE
 
BALÍČEK ŠKOLNÍCH POTŘEB ZDARMA K NÁKUPU NAD 1700,-